Производство агентство

multimedia Independent production, management and consultancy company with offices in Prague and London, to promote and develop Eastern European talent internationally, and offering a ‘one stop shop’ for artists and brands.

With ties to the major TV, film and music companies around the world, live agents and brand agents in Europe, North America and the Far East, we specialise in the marketing and monetizing of your assets in the leading markets of the world including delivery of both physical and digital distribution

Nemoros offers a worldwide bespoke marketing consultancy for individual brands and artists

We also have a successful in house production and writing team for your artists to help deliver an international product for the marketplace

 The team have had international success for over 25 years across music, film and TV

 We are happy to meet and discuss your goals and put together a marketing plan that works for you, your company and your artists

 • nemoros_obrazky_Rossi
  Producent, hudebník a ředitel agentury
  Rossi Roman
  nemoros_obrazky_Rossi

  Rossi Roman Producent, hudebník a ředitel agentury


  25 let praxe v oblasti hudby a kultury, 10 let ředitel a zakladatel agentury Nemoros, hudební vydavatel, zakladatel a vydavatel mezinárodního časopisu Moder Science. Praxe ve funkcích generálního ředitele několika společností, krizovém managementu a mezinárodním obchodu. Speciální zaměření na Východo Evropské a ruskojazyčné země.

  "Je skvělé pomáhat mladým talentům a těšit se z jejich úspěchu a naše mezinárodní možnosti nám v tom velmi pomáhají. Nejraději na své práci mám spolupráci s Andrewem Murrayem. Sedět ve studiu s tak úspěšným skladatelem a tvořit novou světovou hudbu je pro mě ta největší odměna."

 • nemoros_obrazky-Andy
  Britský skladatel a hudebník
  Andrew Murray
  nemoros_obrazky-Andy

  Andrew Murray Britský skladatel a hudebník


  hudbou se zabývá celý svůj život a má na svém kontě více jak 200 singlů. Jeho písničky bodovali v TOP10 v UK, Německu, Austrálii, Jižní Africe, Japonsku i Korei. Jako producent je podepsaný na spolupráci s umělci jako je Alicie Keys, Christina Aguilera, Natasha Bedingfield, Girls Aloud, Blazin Squad, Tiesto a Monrose a další. 

   

 • IMG_6808
  Profesionální manager a hudební producent
  Brian Harris
  IMG_6808

  Brian Harris Profesionální manager a hudební producent


  Brian Harris, manažer, konzultant, spisovatel/producent s dlouhým seznamem hitů s 25 letou historií, včetně spolupráce s umělci, jako jsou Pink Floyd, Bob Marley, Bananarama a mnoho dalších. Pracoval mezinárodně s většinou velkých nahrávacích společností, filmovými a televizními studii, jako jsou Warners, Fox, Universal, Kolumbia, poskytoval poradenství umělcům v oblasti celkové strategie, PR příležitostí, zajišťování licencí a spolupráce s filmem a TV.

  Jeho speciální zaměření je nyní v A&R, vývoj a dodávky marketingovýchstrategií pro umělce a značky mezinárodně.

Почему работать с нами?

Nahrávací, fotografické a filmové studio

Provozujeme studia k realizaci vlastní tvorby, zajišťujeme hudební nahrávky, foto a video záznamy v profesionální kvalitě pro vlastní umělce i na zakázku.

Více informací

Kulturní akce, PR

Pořádáme kulturní a modelingové akce, zábavné show. Zajišťujeme částečné i komplexní dodávky služeb umělců i techniky včetně spojených reklamních služeb a PR.

Více informací