Our Team

 • nemoros_obrazky_Rossi
  Producer, musician and director of the agency
  Rossi Roman
  nemoros_obrazky_Rossi

  Rossi Roman Producer, musician and director of the agency


  25 let praxe v oblasti hudby a kultury, 10 let ředitel a zakladatel agentury Nemoros, hudební vydavatel, zakladatel a vydavatel mezinárodního časopisu Moder Science. Praxe ve funkcích generálního ředitele několika společností, krizovém managementu a mezinárodním obchodu. Speciální zaměření na Východo Evropské a ruskojazyčné země.

  "Je skvělé pomáhat mladým talentům a těšit se z jejich úspěchu a naše mezinárodní možnosti nám v tom velmi pomáhají. Nejraději na své práci mám spolupráci s Andrewem Murrayem. Sedět ve studiu s tak úspěšným skladatelem a tvořit novou světovou hudbu je pro mě ta největší odměna."

 • nemoros_obrazky-Andy
  Composer and musician
  Andrew Murray
  nemoros_obrazky-Andy

  Andrew Murray Composer and musician


  hudbou se zabývá celý svůj život a má na svém kontě více jak 200 singlů. Jeho písničky bodovali v TOP10 v UK, Německu, Austrálii, Jižní Africe, Japonsku i Korei. Jako producent je podepsaný na spolupráci s umělci jako je Alicie Keys, Christina Aguilera, Natasha Bedingfield, Girls Aloud, Blazin Squad, Tiesto a Monrose a další. 

  " Ještě nemám, doplníme později....."

 • brian
  Profesional manager and music producer
  Harris Brian
  brian

  Harris Brian Profesional manager and music producer


  Brian Harris, manažer, konzultant, spisovatel/producent s dlouhým seznamem hitů s 25 letou historií, včetně spolupráce s umělci, jako jsou Pink Floyd, Bob Marley, Bananarama a mnoho dalších. Pracoval mezinárodně s většinou velkých nahrávacích společností, filmovými a televizními studii, jako jsou Warners, Fox, Universal, Kolumbia, poskytoval poradenství umělcům v oblasti celkové strategie, PR příležitostí, zajišťování licencí a spolupráce s filmem a TV.

  Jeho speciální zaměření je nyní v A&R, vývoj a dodávky marketingovýchstrategií pro umělce a značky mezinárodně.

Why work with us?

International management

We provide complex professional services for artists focusing on the world with ties to television and music companies with more than 25 years of experience. Production, marketing and preparation to enter international markets.

More information

Booking

We provide artists for concerts and cultural events. We also provide comprehensive production activities and PR.

More information

Recording, photographic and film studio

We are providing music recording, photo shooting and video records of professional quality for our own artists and for clients.

More information

Cultural Events and PR

We organize cultural, modeling events and entertainment shows. We also provide partial or complete service from artists and technology including related advertising services and PR.

More information