PUBLISHING

Naše hudební agentura Nemoros se oficiálně spojila s největším americkým hudebním vydavatelstvím KOBALT. Jako oficiální publisher Kobaltu nyní vydáváme hudbu všech žánrů, zajišťujeme veškerá hudební práva a vybíráme za ně poplatky, licencujeme a prodáváme hudbu do všech médií, TV, filmu, rádií, producentům a to vše v rámci celého světa!!! Všem hudebním skladatelům poskytujeme mimořádné možnosti k prosazení jejich tvorby v zahraničí a zajišťujeme tak další příjem z jejich hudby. Pomáháme umělcům aktivně licencovat jejich tvorbu s následnými hudebními zakázkami a zvýšením povědomí o umělci. Připojte se se svojí tvorbou k věhlasným světovým umělcům, kteří využívají špičkových celosvětových služeb KOBALT.

Our Team

 • nemoros_obrazky_Rossi
  Producer, musician and director of the agency
  Rossi Roman
  nemoros_obrazky_Rossi

  Rossi Roman Producer, musician and director of the agency


  25 let praxe v oblasti hudby a kultury, 10 let ředitel a zakladatel agentury Nemoros, hudební vydavatel, zakladatel a vydavatel mezinárodního časopisu Moder Science. Praxe ve funkcích generálního ředitele několika společností, krizovém managementu a mezinárodním obchodu. Speciální zaměření na Východo Evropské a ruskojazyčné země.

  "Je skvělé pomáhat mladým talentům a těšit se z jejich úspěchu a naše mezinárodní možnosti nám v tom velmi pomáhají. Nejraději na své práci mám spolupráci s Andrewem Murrayem. Sedět ve studiu s tak úspěšným skladatelem a tvořit novou světovou hudbu je pro mě ta největší odměna."

 • nemoros_obrazky-Andy
  Composer and musician
  Andrew Murray
  nemoros_obrazky-Andy

  Andrew Murray Composer and musician


  hudbou se zabývá celý svůj život a má na svém kontě více jak 200 singlů. Jeho písničky bodovali v TOP10 v UK, Německu, Austrálii, Jižní Africe, Japonsku i Korei. Jako producent je podepsaný na spolupráci s umělci jako je Alicie Keys, Christina Aguilera, Natasha Bedingfield, Girls Aloud, Blazin Squad, Tiesto a Monrose a další. 

  " Ještě nemám, doplníme později....."

 • IMG_6808
  Profesional manager and music producer
  Brian Harris
  IMG_6808

  Brian Harris Profesional manager and music producer


  Brian Harris, manažer, konzultant, spisovatel/producent s dlouhým seznamem hitů s 25 letou historií, včetně spolupráce s umělci, jako jsou Pink Floyd, Bob Marley, Bananarama a mnoho dalších. Pracoval mezinárodně s většinou velkých nahrávacích společností, filmovými a televizními studii, jako jsou Warners, Fox, Universal, Kolumbia, poskytoval poradenství umělcům v oblasti celkové strategie, PR příležitostí, zajišťování licencí a spolupráce s filmem a TV.

  Jeho speciální zaměření je nyní v A&R, vývoj a dodávky marketingovýchstrategií pro umělce a značky mezinárodně.

Why work with us?

Recording, photographic and film studio

We are providing music recording, photo shooting and video records of professional quality for our own artists and for clients.

More information

Cultural Events and PR

We organize cultural, modeling events and entertainment shows. We also provide partial or complete service from artists and technology including related advertising services and PR.

More information