Realita

hudební skupina

Hudební skupina hrající vlastní tvorbu ve stylu POP ROCKU spojeného s moderní elektronikou. Členové skupiny Realita Martin Dufek, Vojta Marton, Vojta Kosař a Dan Hudček dokážou získat svoje fanoušky nejen zajímavými texty písní, ale i živým podáním.

Po vydání dvou vlastních singlů a účastí na mnoha koncertech a soutěžích se dostávají až do TOP10 soutěže GBOB Czech Republic, 2 místo v soutěži rádia KISS Proton, či opakovaná prvenství v hitparádě rádia RELAX.

Poslední novinky:

Aktuálně vydala skupina vlastní originální singl s názvem „Skrýš“, který již odráží zkušenosti a směr vlastní tvorby. Nyní připravuje skupina několik nových singlů, které budou reprezentovat novou tvorbu i směr skupiny.

Booking:

Skupina nabízí koncertní vystoupení na libovolných kulturních a propagačních akcích, festivalech apod. až po zcela samostatný koncert. S ohledem na vlastní aparaturu a velkou soupravu bicích potřebuje skupina větší pódiový prostor a přípravu. Živé podání hudby si získává všechny fanoušky pop rocku a rockové hudby, zejména mládež a střední generaci.

Agentura zajišťuje i uspořádání kompletního koncertu na klíč včetně ozvučení a dopravy.

Kontakt: Ing. Valentina Vonderková
Tel: +420 737 014 014
Booking: booking@nemoros.cz

Pro pořadatele:

Rider skupiny realita – RealitaRider

 

Více o skupině Realita:

Web: www.realitamusic.cz

Instagram: Realitaofficial

Facebook: Skupinarealita