Elis Mraz

zpěvačka

Eliška Mrázová alias ELIS, zpěvačka, skladatelka a moderátorka. Roku 2014 se dostala do semifinále soutěže TV NOVA Hlas ČeskoSlovenska a stala se letní tváří reklamní kampaně COCA-COLA Řekni to písní. Zvítězila v anketě Český slavík MATTONI 2014 v kategorii objev roku. V poslední době se v úzké spolupráci s agenturou NEMOROS zabývá skládáním autorských písní a spolupracovala s významnými zahraničními autory jako Andrew Murray, nebo Don Mescall. Aktuálně zasedla v české porotě EUROVIZE, vydala svůj nový autorský singl Heartbreaker i s videoklipem, čeká ji rádiové tour po Británii s písní I´m gona love you, která sklidila v zahraničí velký úspěch a také cesta do Ameriky, kde bude vystupovat a psát písně nejen pro sebe, ale i zahraniční interprety.

Poslední novinky:

Aktuálně vydala autorský singl s názvem „Heartbreaker“ a připravuje nový singl ještě na toto léto. Příjemně překvapila novináře vystoupením s akustickou kapelou v Theatro music club Karlín. Obdržela pozvání od významných partnerských produkcí z USA a UK a nabídku ke skládání písní pro zahraniční interprety.

Booking:

Elis nabízí kompletní koncertní vystoupení s vlastní tvorbou i covery, samostatné vystoupení s hudebním podkladem či akustické vystoupení s ukulele, nejžádanější a doporučené je koncertní vystoupení s živou kapelou, které poskytuje podstatně silnější hudební zážitek. Vystoupení lze objednat od 2 písní až po celý samostatný koncert. V rámci programu může Elis nabídnout i moderování či aktivní zapojení do témata koncertu.

Jako skladatelka nabízí Elis zakázkovou tvorbu hudby, písní, nebo skládání textů k písním podle témata koncertu apod.

Kontakt: manažer Roman Rossi
Tel: +420 724 090 840
Booking: booking@nemoros.cz

Pro pořadatele:

Více o ELIS:

Web: www.elismraz.cz

Instagram: ElisMraz

Facebook: ElisMraz